Gönül KAPLAN Yeminli Mali Müşavir


1976 Yılında İstanbul’da doğdum. Kartal Ticaret Lisesini 1993 yılında derece ile bitirdim. 1995 yılında hayalini kurduğum Marmara Üniversitesi İİBF İktisat bölümünü kazandım. 1999 yılında iyi derece ile mezun oldum. Hep gurur duyduğum bir kurum olan Marmara Üniversitesi’nin 20. Yüzyıldaki son mezunlarından biriyim.

1992 yılında stajyer olarak başladığım muhasebe kariyerimde, 1999 ile 2002 yılları arasında yeminli mali müşavirin yanında çalışarak deneyimimi artırdım. 2002 Yılında TURMOB tarafından yapılan Mali Müşavirlik sınavlarında başarılı olarak Mali Müşavir olmaya hak kazandım. 2003 yılında İstanbul’da kurduğum mali müşavirlik ofisinde bağımsız kariyerime başladım. Ağırlıklı olarak Otomotiv-Bilişim-İnşaat ve Deniz sektörlerinde faaliyet gösteren şirketlere piyasa dinamiklerine özgü çözüm odaklı, hızlı ve güvenilir hizmet sundum. Örneğin deniz sektörlerindeki vergi iade süreçlerini etkili ve doğru bir şekilde yöneterek birçok farklı çözümlerle mükelleflerime değer yarattım. Diğer sektörlerde de benzer tecrübeler sundum.

2019 yılında Yeminli Mali Müşavir olmaya hak kazandım. 2020 yılı Ocak ayında bağımsız olarak kurduğum ofisimde 27 yıllık birikimimle yeminli mali müşavirlik hizmeti sunmaktayım.

Müşteri Girişi